| Puxy:X a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele ce se indragostesc pe net?

Răspuns Câştigător
| Hmmmm a răspuns:

Cred ca sunt prea naivi, prea creduli.
uneori se indragostesc d o imagine creata d persoana cu care vorbesc.sunt f putini cei care sunt sinceri si zic adevarul.nu cred ca exista dragoste p net. tind sa numesc si asta un fel d atractie.in mom incare cunosti persoana persoanal atunci da, poate aparea si dragostea, dar pana atunci eu zic ca iubesti o imagine, un personaj nu p perspana.

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Aparantele inseala. Urat de tot.Si in viata de zi cu zi si mai ales online. Poti fi cine vrei, sa te dai cult, sa te prefaci intresat de un anumit domeniu doar pentru a placea/impresiona.Ca sa iubesti e nevoie de mai mult.Mult mai multwinking

| Rukhsandra a răspuns:

Eu cu iubitu' meu am facut cunostinta pe net iar dupa am aflat ca suntem in acelasi liceu (eu a 10 a el a 11 a laughing )... day dreaming

| Maia a răspuns:

Greu de spus.Vezi tu, noi suntem captati pe conversatia purtata si simtim ca "ne indragostim" si ca cel de dincolo de monitor il cunoastem de o viata incat i-am putea spune tot ce este al nostru.Insa nu mereu se intampla asa.Se poate sa fie si o gluma proasta. O parere concreta despre acele persoane nu am. E ok sa te indragostesti pe net, insa pentru asta iti trebuie o anumita psihologie ca sa vezi daca atunci cand vei avea persoana fata-n fata te vei simtit la fel de indragostit/a.

| liveincolors a răspuns:

Nu pot sa-mi formez parerea despre o persoana doar dupa asta. Dragostea se poate intalni oriunde.

| Nimic special a răspuns:

Sunt proastelaughing).

| andutzu95 a răspuns:

thinking
presupun ca si tu esti una, nu?hee hee