| petitdreamer a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele "cu nasul pe sus "?

Răspuns Câştigător
| mary_9593 a răspuns:

Nu imi sunt pe plac deloc. nu vad cu ce sunt ele mai diferite ca noi? cu bani. frumusete si haine frumoase nu poti fi superior parerea mea toty suntem egali in fata lui Dumnezeu asa ca ar trebui sa ne comportam k atare si in viata "pamanteasca" ///... cu cat lasi nasul mai jos cu atat nu-l taie sabia

18 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Sunt carne, cu mare ambitie si multa dorinta de viata...

eileen
| eileen a răspuns:

Vreau sa fiu sincera. Si eu am fost in multe situatii cu nasul pe sus... uneori, il deprinzi asa din mers, consideri ca ti se cuvinte totul pentru ca meriti un anumit statut... dar acum nu mai sunt asa, sau cel putin tind spre astahappy

| kh1ss a răspuns:

Pur si simplu le ignor...

assiris
| assiris a răspuns:

Imi fac greaţă ca li se văd mucii :p

| LuS[z] a răspuns:

Se cred superioare din diverse motive.pe mine au inceput sa ma amuze incercarile lor de a iesi in fata.cred ca persoanele astea sunt dependente de atentie.cred ca asta e singurul lor scop in viata, fie sa enerveze.fie sa amuze oameniilaughing

| Wtf9000 a răspuns:

Nu e bine sa fie cu nasul pe sus. Daca nu sunt atenti pe unde merg s-ar putea ca calce in c...

| RamonaMn a răspuns:

Se cred superioare fata de altii insa toti suntem egali pe acest pamant.

| masly a răspuns:

Ma disperatongue

| mariazet45 a răspuns:

Sant peroane care par a fi ingamfate, dar daca te apropii de ele si incepi sa le cunosti iti dai seama ca nu intotdeuna sunt asa. Ar trebui sa incercati sa va apropiati de acele persoane si sa vedeti ca nasu lor e acolo unde il are toata lumea, nu toate binenteles. E u am intalnit persoane care nici macar nu au motiv sa fie ingamfate sau cu nasu pe sus si sunt asa pentru ca doar se cred cineva, nu ca ar fi cineva.

Răspuns utilizator avertizat
| Teardrop:] a răspuns:

Nu le suport delocangry

| ines a răspuns:

Nu le suport si multi au uitat de unde au plecat

| bibix_5640 a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa o lase mai usor cu fitele...atathappy

carla
| carla a răspuns:

Nu-mi plac asemenea persoane si le evit pe cat posibil. :-P

| Delia 75 a răspuns:

Nu le suport.Chiar daca ai de toate bani ...haine ...masina, etc, eu consider ca nu trebuie sa ai nasul pe sus. In definitiva suntem cu toti oameni. Am cunoscut persoane cu o pozitii sociala de invidiat care erau super de treaba ...si culmea am cunoscut oamni care nu aveau dupa ce bea apa dar se credeau buricul pamintului.Si daca tot vb desprea asta nu suport parveniti care se cred destepti si bogati de cind lumea. Intelegi ce vreau sa zic. laughing

| stefy_4690 a răspuns:

laughingincearca sa para mai "mari" din simplu motiv ca sunt mai "mici"...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-au obisnuit asa de pe vremea cind lucrau la circ si cineva arunca covrigi iar ei trebuiau sa-si tina nasul ridicat sa-i prinda laughing

| the_rapper a răspuns:

Urasc copii de bani gata ca vorbesc pe nas de sus si te privesc din masini de lux ca p-un intrus...Ramasi fara spate si-o fura fix in dinti si ma distreaza ca vor prieteni cand raman fara parinti... URASC PERSOANELE CU NASUL PE SUS!