| Cookieツ a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele cu zodia Berbec?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

De obicei merg la direct. Urasc ocolisurile. Vor spune exact ce vor de la tine. Totodata asta nu inseamna ca azi mai e valabil ce a fost ieri. Si totodata se merge pe ideea : daca vrei sa stii ce s-a schimbat ma intrebi ca eu nu iti spun. Minciuna prin omisiune. Sunt persoane cu obiective destul de importante care nu se complac. Stiu ce vor de la viata si chiar daca la un moment par a renunta nu o vor face niciodata. De obicei sunt persoane atat rationale cat si sensibile. Si in ideea asta pot fi destul de convingatoare. Pot foarte usor sa lase ce impresie vor. Se aplica foarte bine vorba : Ca sa fii un hot de clasa trebuie sa stii ca uneori minciuna cea mai buna este adevarul.

P. S : Apartin de zodia Berbec

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sunt niste buni ascultatori.Cred asta e calitatea lor principala.Sunt amuzanti, o combinatie minunata intre inteligenta si umor de calitate. Un berbec e un prieten minunant, pentru ca inca ii mai simti sufletul purhee hee

| Bebelushaaː a răspuns:

Paii eu sunt berbeaca happy
Si toate persoanele pe care le cunosc spun ca: sunt incapatanata, ca prima data spun "NU" apoi ma mai gandesc si zic Da big grin, sunt o fire schimbat-oare.acum sunt fericita, dupa doua ore ma supar happy. Sunt foarte sensibila, si imi expun sentimentele prea mult sad. Sunt foarte sociabila si imi fac prieteni repede big grin.
Prefer o minciuna mica decat un adevar dureros happy. Cam atat cu berbecu` din mine.
Tu ce parere ai?
Pupici :*

| nowgone a răspuns:

Chiar ca berbecu e un prieten adevarat(asta daca sti cum sa il iei, cum sa ajungi la inima lui). sunt directi, amuzanti.veseli, incapatanati, orgoliosi! etclaughing

| frank0x0 a răspuns:

Sunt un berbeac, suflet mare, schimbat-or ca vantul, grabit intotdeauna, starea mea de spirit o cunosc doar eu, si sensibil si puternic, 2 in 1 in toate, omul extremelor, avem de toate si bune si rele!