| PredatoR a întrebat:

Ce parere aveti despre Perversu' dupa Targu Ocna?big grin (propria opinie)
Ori suntem golani ori numai suntem?laughing

Răspuns Câştigător
| mirunaana a răspuns:

Sincer? ei au niste "legi nescrise ale golanilor". ceilalti chemand politia nu au respectat acele legi, deci prin urmare mi se pare CORECTA indignarea perversului laughing ori sunt golani si isi rezolva problemele inte ei, ori nu mai sunt si baga intre ei si politialaughing. eu crd ca el la asta se referea de faptsmug

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Imi place, e amuzant, mandru de originile lui, adica, ca e rrom, este sincer si iti zice ce il deranjeaza verde in fata!
e cam insuportabil cu caterinca aia a lui...
dar totusi, ganditiva ca daca nu ar fi el, nu am mai avea de cine sa radem la emisiunea ''In puii mei''

bye, bye, ma duc sa joc tenis rolling on the floor

| baby_4423 a răspuns:

Eu zic ca este tare e amuzant mereu rad cand il vad cand il aud e super tare

Funda?:O3

| relaxx a răspuns:

Mie imi place:X

| 2middlefingers a răspuns:

Imi place antebratul luirolling on the floor