| missouri a întrebat:

Ce parere aveti despre pitipoance si cocalari?

Răspuns Câştigător
| Drauzy a răspuns:

Pleava societati... insa peste jumatate din populatia Romaniei se incadreaza in aceasta categorie. de asta suntem unde suntem si nemti au ajuns unde au ajuns > acum toate copilele viseaza handralai de 20 de ani cu masina si un cont in banca. pitipoanca > fata intre 11-30 de ani care prin tinute cat mai provocatoare sau aratand anumite parti ale corpului incearca sa ascunda o anomalie sa-i zic asa >lipsa creierului
cocalari>copii sau adulti fara creier care incurajeaza coruptia > nu stiu cati manelisti sunt impozitati pentru toate prestarile muzicale in care se castiga "enorm de putin".
bafta... numai ura si dispret pentru ceea ce am ajuns

5 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Persoane care vor sa fie in centrul atentiei, prin stilul lor "original"

Mi se face greata de astfel de persoane!

| louis3 a răspuns:

Niste persoane care au suferit "mutatii genetice"la nastere, iar acum incep sa evoulueze din ce in ce mai mult, sa se extinda, si sa pretinda ca sunt ceva ce nu vor deveni niciodata!

| nathalie a răspuns:

Isi distrug viata degeaba si isi bat joc de propriul lor corp si de persoana lor.

| casy14channel a răspuns:

Dupa mine sunt curve si curvari-sau asta vor sa para