| oAndyy a întrebat:

Ce parere aveti despre poza de la profilul meu?

20 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Prea buna nu. Sper ca nu te superi! Pa!

| EvellineDub a răspuns:

E naspa.

| oAndyy explică (pentru EvellineDub):

Nu stii sa apreciezi o poza buna! tongue

| EvellineDub a răspuns:

Te deranjeaza adevarul?laughing

| oAndyy explică (pentru EvellineDub):

Pe tine te deranjeaza sa fii draguta? Cred ca animalul tau de casa e un sarpe sau o tarantula. laughing

| Sabinutza16 a răspuns:

Frumos :X:X:X Dragutza pasarica happy

| oAndyy explică (pentru Sabinutza16):

Merci!

| Sabinutza16 a răspuns (pentru oAndyy):

Npc draguto :*Eu doar imi exprim parereahappy

| oAndyy explică:

Nu stii sa apreciezi o poza buna!
tongue

| oAndyy explică:

Intrebarea mea e: Poza e draguta, adica simpatica sau haioasa?!

| oAndyy explică:

Intrebarea mea era: Cat de draguta e poza? (adica simpatica sau haioasa)

| Cherry_3262 a răspuns:

Ce dragut.love struck Cum il/o cheama? love struck

| oAndyy explică (pentru Cherry_3262):

Rikki. E fata.

| Helper004 a răspuns:

Andy1504Afrodita.Chiar are dreptate EvellineDub. Adica fiecare cu pareile lui... Si app: si mie mi se pare ca asta e adevarulhappy Si daca tot zici ca "nu stie sa aprecieze o poza buna" nu stiu dc mai intrebi daca nu accepti parelile altorahappy

| andreyboss a răspuns:

Un papagal? frumusel dar e bine sa te pui pe tine{am senzatia ca vb cu un papagal bine daca asta te crezi asta e laughing

| oAndyy explică (pentru andreyboss):

Ms pentru raspuns, chiar mi-ai imbunatatit ziua!

| andreyboss a răspuns (pentru oAndyy):

Cu placere

| inafewwdaysT a răspuns:

E foaaaarte mistohappy
imi place mult:_*

| oAndyy explică (pentru inafewwdaysT):

Apropo's de fiecare cand o scot afara din cusca (pe papagalita) se loveste de pereti. Odata s-a locit de pat si a cazut. Azi e prima zi cand o scot din cusca. DE ce se tot loveste? Mi-e frica sa nu isi sparga capul...

| DoraDora17 a răspuns:

E chiar draguta! Arata lovely pasarea!