| AlexxAtA a întrebat:

Ce parere aveti despre primul sarut(opinie personala, nu de pe net)?

Funda.

Răspuns Câştigător
| Laurentiu_4547 a răspuns:

Primul sarut este unul dintre lucrurile pe care nu o sa le uiti toata viata primul sarut semnifica si prima ta iubire, primul sarut va ramane unic e ceva frumos poate la incepul ti se pare scarbos dar in momentul cand te vei saruta pentru prima data o sa ai indoieli emotiile te vor domina asa a fost la mine dar a trecut si ramane o amintire pe care nu o voi uita niciodata. Mult succes.

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! nu este o definitie sa o luam de pe net..primul sarut poate fi ceva de ne uitat, sau poate fi dezamagitor, e ceva ce nu poti explica in cuvinte, trebuie sa traiesti acel moment.
O zi frumoasa sa ai!

| mikeroo a răspuns:

Nu te stresa cu asa ceva....totul vine de la sinte.te asigur.