| HoopaScz a întrebat:

Ce parere aveti despre revista bravo girl? va place? ma intereseaza in special parerea celor ce o citesc sau au citit-o mersi.

21 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Mie imi placehappy
Imi plac toate revistele de acest gen(bravo, bravo girl, coolgirl, popcorn)

| LostInDreams a răspuns:

Buna, corry! eu mi-o cumpar de cateva luni bune si imi place foarte mult, are postere dragute, informatii noi si frumoase, e o revista super, mie imi place tare mult.sa stii ca acum e poster cu twilight si black eyed peas, iar in iulie pica 8 posterebatting eyelashes. super tare, te sfatuiesc sa ti-o iei si tu, merita! eu mai imi iau si rev cool girl, e fosrte interesanta, am invatat multe experiente de viata de la aceasta revista, si mi-o iau in fiecare luna.acum pica poster cu gossip girlbig grin.frmoasa mai e si popcorn, are multe postere si e interesantabig grin.eu mai imi cumpar si bravo si cool girl poster.big grin.

| alexa007 a răspuns:

Imi plac foarte mult articolele:X

| viiooVe a răspuns:

Mi se pare o revista foarte ok si foarte folositoare fetelor. O citesc cu cel mai mare drag mereulove struck

| mariamarybu a răspuns:

E super tare! ARE NUMAI LUCRURI fascinante! trebuie sa o cumperi!

| Petronela a răspuns:

Sunt inebunita dupa aceasta revista dar si dupa celelalte 3:bravo, popcorn si cool girl.Este o revista interesanta, foarte ok cu diverse articole pentru fete...Intr-ul cuv e cea mai tare(parerea mea)merita sa o cumperi

| Boniboon a răspuns:

Nu mi place.Intr-un timp o cumparam si eu. spune mai multe chestii despre adolescenti, decat despre viata vedetelor. Te-as sfatui sa iti cumperi Popcorn, sau Bravo [simplu]

| Carlamonicaanghele a răspuns:

E super>are raspuns la orice intrebare< si iti poti permite toate numerele pentru 2 lei

| Dede_1899 a răspuns:

Am citit-o dar mult mai buna mi se pare revista popcorn...are in ea tot ce vrea de obicei sa stie un adolescent.

| andreea_6355 a răspuns:

Este foarte frumoasa revista, sunt subiecte interesante(cel putin asta cred eu), si este doar pentru noi, fetele si ne ajuta sa gasim raspunsuri la aproximativ toate intrebarile despre noi, despre moda etc.

| miny a răspuns:

As putea sa iti spun ca sunt nebuna dupa bravo girl :X:X:X
=postere cool, articole cool +horoscop si teste ingenioase big grin!
Te sfatuiesc sa o cumperi e minunata! big grin

| HoopaScz explică:

Mai, eu mi-a cumpar, am vrut sa stiu doar care e si parerea voastra :

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plaaaaaaaac toate revistele [popcorn, bravo girl, bravo si cool girl]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o revista cool. este foarte tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o revista frumoasa si interesanta si este foarte folositoare pentru adolescente si pentru baietii care vor sa descopere lumea fetelor eu am vazut multi baieti care cumparau reviste cum ar fi bravo, bravo! girl, popcorn, coolgirl! asta e parerea mea si e la un pret foarte bun merita cumparata! cumparatio si bucurativa de ea! cititio cu mare placere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super are raspuns la orice intrebare si iti poti permite sa ti-o cumper luna de luna pentru doar 2 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte tare tr sa o citesti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E tare. Cea mai tare revista pentru tineri din ziua de azi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O ador. dar unele articole sunt cam penibile, serios treceti mai departe cred ca ar trebui sa mai schimbati ceva prin viata vs.
revista e draguta dar, pe redactori nu ai intereseaza decat sa faca prezenteri complet necenzurale adica prea complete. aceste articole pot rani deseori starurile.si ei sunt oameni, persoane si au sentimente si pareri de aceea ar trebui voi, cei care scrieti aceasta revista sa luati aminte la sfaturile mele.de multe ori articolele voastre sunt rautacioase.
este doar parerea.
semnat spioanca blogurilor si a stirilor.
eu sunt una dintre divine,
divina, ok?

| natalysunny a răspuns:

Da este o revista frumoasa afli tot despre vedetele tale preferate in plus are super postere e cumparabilalaughing)

| adda_7669 a răspuns:

Pai sunt nautati despre vedete si multe altele si eu am citi6 reviste bravo si este in regula