| Zăpăcita_7844 a întrebat:

Ce parere aveti despre rochia asta http://www.starshiners.ro/......-blue.html

La ce eveniment credeti ca sa'ar putea purta?

8 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Daca tie iti place, va fi ok si pentru ceilalti (oriunde ai purta-o).

| Deniisze a răspuns:

LA un eveniment important, la o nunta de ce nu. (dar pe seara, nu pe zi ). Sau de ce nu si seara, la o iesire cu prietenii intr-un loc elegant. Bafta!

| TheVampireDiaries a răspuns:

Este foarte frumoasa rochia! O poti purta la evenimente importante, petreceri...cum au zis si ele

| ladygaga a răspuns:

O petrecere cu prietenii, o iesire seara, intalnirea cu prietenul.

Oricum, aia nu e rochie de nunta sau botez.
Are fusta mini + ca pare destul de obisnuita.

| Madeleine94 a răspuns:

Da chiar ar fi ceva de impresionat si invidiathappy

| SerenaCRK a răspuns:

O puti purta la o petrecere cocktail,la un botez nu foarte fastuos,la un majorat, chiar si o zi onomastica.E dragutahappy dar parerea mea e ca ar fi mai frumoasa fara acel cordon, ar face-o mai eleganta.

| funkypunky17 a răspuns:

Buna.O poti purta aproape la orice eveniment important.
Rochia este fff frumoasa. FUNDAA

| Luluhatespeople a răspuns:

Ai putea sa o porti la un eveniment important!:*