| Vlady96 a întrebat:

Ce parere aveti despre saga amurg?

Răspuns Câştigător
| Larisa_7991 a răspuns:

Prima data cand l-am vazut am crezut ca e cea mai frumoasa poveste de dragoste creata vreodata.(citisem si cartile care erau mult mai frumoase ca filmul). dar acum mi-am dat seama ca exista si alte filme si poate chiar povesti de dragoste reale care intrec povestea aceasta.Oricum.parerea mea este ca acesta este un film foarte frumos. ce n-as da sa traiesc si eu o poveste de dragoste ca in filme.big grin cu final fericit.big grin
Pa-Pa. Te-am pupat

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mie nu imi place.Domeniul SF nu ma atrage si nu m-a atras niciodata

| LoveMe a răspuns:

Ador filmu alalove struck
deci e cel mai tare fim dn cate s`au facut pe lumea astalaughing
parerea meaaa:X
imi place mult de bella si edwardlove strucklove strucklove strucklove struck
de`abia astept al 4 lea film cu micuta nessielove struck

| Crisu a răspuns:

Ador love struck sincer acum deci e prea bestial love struck

| myha a răspuns:

Cartea sua Filmul?
Cartea este foarte frumoasa, si are mai multe detalii. Imi place povestea. Le.am citit pe toate 4 in 1 saptamana:d.
Filmul nu are asa de multe detalii, insa Robert Pattinson e chiar.' ahlove struck' laughing

| Mik3 a răspuns:

Ii frumos, de fapt toate partile sunt frumoase si amurg si eclipsewinkingfunda ca am raspuns primul

Răspuns utilizator avertizat
| Gabrielle16 a răspuns:

Cartile mi-au placut mult, insa filmele nu prea.thinking

| Vlady96 explică:

Mie unul imi place greene alias alice cred ca de-aia mi-au placut filmele f mult

| RobertClaudiu a răspuns:

Ii un super tel am si eu

| Rusalim_6242 a răspuns:

Cea mai tare poveste