| Ella_9299 a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy Ace Plus? Este un telefon bun? Cei de pe site-ul www.cel.ro sunt o firma serioasa? As vrea sa achizitionez telefonul de acolo. Funda :)

2 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Telefonul nu l-am studiat, dar am auzit de el, si ma gandesc ca o fi bun, cat despre site-ul www.cel.ro da este foarte bun, serios, si produse foarte bune si ieftine(am comandatsi eu un Samsung galaxy mini). Succes!

| lorenaboboruta a răspuns:

Pentru nu a da bani degeaba eu zic ca nu nici nu am auzit de el.Dar fa cum vrei