| JustMe6378962 a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul corean Heartstrings? Astept raspunsuri de la cineva care chiar la vazut.

Răspuns Câştigător
| xxdrgn a răspuns:

Buna!^^
Ce parere am? Frumos, exceptional, minunat, superb, in el joaca Yong Hwa si Min Hyuk, ambii dedica cantece fetelor pe care le plac, Yong Hwa e mereu cu chitara in mana... ce sa-ti doresti mai mult? day dreaming ♥_♥
Si-acum, sa trecem la partea mai serioasa: Povestea e interesanta, te tine in suspans, comedie la tot pasul laughing, dragoste adevarata, mi-a placut extraordinar de mult. Actorii principali mi se pare ca se potrivesc de minune, unele scene intre ei sunt atat de cuute♥, dar si restul personajelor isi fac treaba foarte bine, dramatismul nu lipseste si sa nu uitam de problemele ce intervin intre protagonisti, dar din fericire totul se termina cu bine!
Un serial deosebit, e cu siguranta unul dintre preferatele mele, il recomand cu toata inima. happy
[Fighting!^^]

| JustMe6378962 explică (pentru xxdrgn):

Mersi, si eu l-as fi descris la fel dar ce alte seriale de genul asta mai stii?

| xxdrgn a răspuns (pentru JustMe6378962):

Hmmm... Playful Kiss, Boys Over Flowers, Dream High si You're Beautiful, cam astea. ^^ Toate sunt super dragute, merita vazute! ♥