| MimiPopescu a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul "In deriva"? Mie mi se pare genial (in domeniul serialelor romanesti)

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! :*
Da! Intr-adevar este un serial cu totul si cu totul special.Nu ai pur si simplu nimic de comentat la el. :X
Bafta! :*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare ca e un serial care-i distruge numele faima actorului Marcel Iures.Si mai mult il va face in scurt timp sa oboseasca.Nu asa trebui procedat cu un actor de valoarea lui.Imaginati-va o melodie frumoasa si de calitate care o asculti de zece ori pe zi.In maxim o saptamana nu mai vrei sa auzi de ea.Se "toceste"... dar putin stiu asta si si mai putin realizeaza ce rapid se distruge o valoare.