| Bab a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul oral dar anal?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fiecare cu educaţia lui privind orientarea sexuală, mai mult sau mai puţin sănătoasă.
Pa, pa.

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Am niste pareri, dar nu cred ca este cazul sa mi le expun aici (sunt foarte multi copii si adolescenti).winking

| baru a răspuns:

Tot ce este legat de sex este bun, dar conteaza cel mai mult cu cine -l faci si la ce varsta Toate sunt facute pentru om dar nu trebuie exagerat cu nimica Sexul difera de la persoana la persoana Nu se poate generaliza Deci --------Alegerea i-ti apartine Pa

| traficanta a răspuns:

Wa ce cauta intrebarea asta la "adolescenti"?laughing))

| Orannginna a răspuns:

Nu mai bine pui tu intrebarea asta pe un site de alt gen? Ia incearca!

| IooMar a răspuns:

Nu pot sa iti explic acum foarte multe pentru ca aici se uita multa lume de toate varstelehappy

| Nucontaza a răspuns:

Ala oral eh mai gustos dar ala in ureche e preferatul meu