| maryusbv93 a întrebat:

Ce parere aveti despre sfarsitu lumi?

6 răspunsuri:
| RazvanVlad a răspuns:

Daca zvonurile astea ar fi adevarate lumea trebuia sa se sfarseasca in 96 2000 2006 si 2011 deci 2012 va un an ca ori care altul

| Katherineeeeeeee a răspuns:

Nu cred in asa ceva.
Sfarsitul lumii va veni cand o sa vrea Dumnezu, daca ii pana acolo poate veni chiar acum happy

| Hieer a răspuns:

Minciunii...

| S0nofS4tana a răspuns:

Un zvon aiurea si fara sens.

| George1347 a răspuns:

Mergem la disco, ne imbatam muci si daca ne mai trezim atunci am supravietuit. happy

| DidiutzMic a răspuns:

Bai... Nu este adevarat. Lumea se poate sfarsii si peste 5 minute daca vrea Dumnezeu. Nu aleg ei ziua, ora, minutul, secunda cand va veni sfarsitul lumii.Ei zic asa ca sa se faca reclama pentru bani. Deci cine crede ca pe 20-21 va veni sfarsitul lumii se inseala.
Sper ca te-am ajutat. happy