| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre sinucidere?

Răspuns Câştigător
| Karinakari99 a răspuns:

Ce părere să am? Sinuciderea este păcat de Dumnezeu.Trebuie să acceptăm viaţa şi cu bune şi cu rele.Sinuciderea nu este o soluţie! Nimeni nu are nici un drept să-şi ia viaţa!

3 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Sinuciderea este un pacat mare. Dumnezeu iti da viata chiar daca ai noroc sau ghinion trebuie sa traiesti.Sinuciderea nu este o solutie pentru faptele tale sau celor din jur.Deci parerea mea este ca multi isi i-au viata pentru a uita totul.

| BoAfan a răspuns:

Ai innebunit?

| Anda1708 a răspuns (pentru BoAfan):

Viata nu e tocmai roz, exista unele hopuri pe care pot sa le treaca doar cei puternici, iar eu nu fac parte din categoria aceea.Nu mai suport!