| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre siteul http://www.tellgsm.ro/? Pe acest site am gasit telefoane la niste preturi foarte mici si ma tem sa nu fie,cumva, vreun site pirat sau sa aiba replici.Voi ce parere aveti despre acest site. Vreau sa imi iau un Galaxy S4 si aici l-am gasit la 1865 lei si ma tem sa nu fie teapa. FUNDA!

4 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Nu cred.Au sediu unde-i poti gasi, putin probabil sa fie o firma fantoma care incaseaza banii si trimit telefoane contrafacute.

| structura a răspuns:

Cumpara de pe eMAG,e cunoscut si se respecta, eu personal am comandat ceva si sunt foarte multumit, sfatul meu e sa nu iei, ca siteuri ca asta astazi sunt maine nu, mai bine mai dai ceva in plus si esti sigur

| Sil_Nek_1994 a răspuns:

Eu am note 4 de 2 ani luat de acolo si imi merge si acum big grin

| Crestin_Tedy_1972 a răspuns:

E teapa mare. Tellgsm sunt mafioti. Eu am cu ei dosar la politie si pe civil... uite tot articolul http://www.adaptabil.ro/tellgsm/