| Xyt a întrebat:

Ce parere aveti despre tampoanele interne?

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Hmm. Eu una prefer tampoanele cu aripioare. Sunt mai "igienice" si mai sigure. Parerea mea!
La un OB, poti apela cand ai vreo festivitate... nu pot explica aici de ce.

Oricum, aleg tampoanele cu aripioare.
Take care!

3 răspunsuri:
| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Parerea mea e ca ocupa o gaura care ar trebui ocupata de altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Eu am inteles ca tamponul e mai comod, dar nu este recomandat decat in zilele cand chiar un absorbant nu isi are locul potrivit acolo.In sensul acesta, ca tamponul stand mai multe ore in vagin, le da o deosebita placere microbilor sa se dezvolte si sa se bucure de un trai linistit! Sunt doar zvonuri, nu stiu insa cat este de adevarat, unii au pareri bune despre tampoane, iar altii nu.Depinde de fiecare in parte, fiecare crede ce vrea!
Te pup!

| Xyt explică:

Mda,multumesc mult.M-ai lamurit!