| Elisabeta21 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul ZTE Blade A 601? Este bun? Dar despre Philips S326? Care este mai bun dintre ele? Sincer, imi plac amandoua dar nu stiu pe care sa il aleg... plus ca ar mai fi si ALLVIEW P6 Energy Lite si Lenovo Vibe B si C? Deci? Vreau o parere sincera. Multumesc frumos

1 răspuns:
| Ironwin a răspuns:

Uite o comparatie intre cele doua : http://www.devicespecifications.com/en/comparison/69a39dca0
Cu un procesor mai bun si o baterie mai performanta, castigator este Phlips.