| Florin66667 a întrebat:

Ce părere aveți despre TikTok

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Hai să fie și o părere bună aici, zic.
Depinde ce urmărești, ce interese ai (ca algoritmul să facă o treabă ok) Ador platforma și am învățat multe de acolo și asta întrucât dacă știi să cauți (sau ce anume) găsești chestii faine.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Prea mult, mult prea mult spam pe acolo

| sierra1 a răspuns:

Părerea mea e că fără Zhang Yiming, nu era

| VoidEternal a răspuns:

Nu am cont. Nu-mi voi face niciodată. Deci o părere bună laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un gunoi menajer.

| Strwberrs a răspuns:

E in regula; insa depinde pe cine urmaresti... ca daca urmaresti pe charlita sau pe addisonita; e naspa. In rest eu zic ca e foarte interesting si ca poti afla chestii faine")

| nujcatoatesuntluate a răspuns:

Nu îmi place