| Deiandrei a întrebat:

Ce parere aveti despre tipii care poarta tanga?

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Exista asa ceva? Jesus...

| corbulalbrosu a răspuns (pentru whatevernvm):

Poarta/folosesc chilotei tanga doar acei "fetincai" care nu sunt dotati cu p*** si le lipsesc si "bilutele". rolling on the floor

| Violleta2022 a răspuns:

Nu am nici o parere, este o preferinta personala, asa cum este si sexualitatea.
Daca ei se simt ok sau sexi, purtand tanga, atunci sa poarte tanga!

| corbulalbrosu a răspuns:

Woooooow, suuuuuuper, ce sa zic am ramas extaziat dar si cu un gust de tot c*c**** doar imaginandu-mi cat pot fi de penibila o asemenea persoana. rolling on the floor

| Nomoreregretstb a răspuns:

Nu am o parere, sincer. Ei poarta ce vor, desii tanga nu prea arata bine pe barbati.