| rock231girl a întrebat:

Ce parere aveti despre toata ura care o au unii pentru justin bieber sau miley cyrus?

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu mă interesează subiectul.
Adică, de ce ar trebui să îmi fac eu o părere? Cu ce-mi afecteavă mie viața, ei?
Baftă!

| Puiu_3680 a răspuns:

Nu sunt un mare fan dar aceasta ura mi se pare nejustificata.Baiatul asta nu canta rau si,nu orice roman,poate sa faca si sa ajunga unde a ajuns el. Talentat sau netalentat,e de apreciat ca a prins la public si ca a ajuns mare. Miley Cyrus incearca,zic eu,sa isi faca o imagine, sa devina un brand de genul lui Lady Gaga dar isi atrage numai rautati meritate de data asta. La fel se intampla si cu One Direction, spre exemplu, care e o trupa destul de buna, mie imi place chiar foarte mult happy

| 0x11111051 a răspuns:

Justin Biberon = fata
Miley Cyrus = s-a schimbat intr-o curva!

| SpeșălGirl a răspuns:

De cand astept o intrebare ca asta.Thanks God! Toti il urasc pe Justin Bieber pentru ca a zis un prost ca e Gay.Si toti s-au luat dupa el, de exemplu daca zice cineva ca Nutella e gustoasa, toata lumea mananca. Daca zice cineva ca este cool daca ai facebook, toata lumea isi face. Oamenii se lasa manipulati si nici nu isi dau seama.Ei fac ce fac ceilalti doar ca sa fie in rand cu lumea.Probabil le e frica (cei care fac ce zice lumea) sa isi suna punctul de vedere.Ei nu se fac auziti, vor doar sa fie la fel.GRESIT! Eu nu am nimic cu Justin, nu ii ascult muzica dar nu il urasc. Daca nu ascult muzica lui asta nu inseamna ca il urasc.Dar restul' vor face asa toata viata.Nu mai gandeste nimeni de unul singur, nu mai e nimeni original.Cat despre Miley Cyrus, mi s-a parut penibila faza din melodia Wreking ball cu ciocanul ala.Plus ca face twerking mereu, asta mie nu imi place dar altora da.N-am nimic cu ea, are voce, e frumoasa, pacat ca are asemenea videoclipuri.Adica nu tot videoclipul e prost facut, doar cateva secvente.Ea scoate o gramada de bani din fazele astea.Pentru ca multi se uita (recunosc si eu am facut-o) doar ca sa vada ce i-a mai trecut prin minte sa faca in videolcip.Esti curios, sa vezi, daca face la fel.Prin asta pot sa spun ca isi face reclama.In concluzie nu am nimic cu ei,arata bine, au voce, bine ca toti romanii discuta de justin (ma refer la toti fraierii si boschetarii) cand noi avem 'vedete' ca Inna (care in fiecare videoclip e dezbracata) sau Salam (nici nu mai zic, ca daca incep sa scriu despre el, fac romanlaughing ).

| roxanamariaa a răspuns:

Parerea mea e ca e vorba doar de invidie happy
Da, intr-adevar, Miley e putin cam " goala" in ultimul timp, dar sunt N vedete care pozeaza goale si nu sunt judecate...

| Ibanez a răspuns:

Parerea mea este ca tot tamtamul asta se face pe invidie. Glumeam laughing cei doi au cam exagerat in ultimul timp cu iesirile lor extravagante si cu comportamentul lor debordant! Unii put si simplu ii urasc fiindca ii uraste alta persoana, ceea ce dupa parerea mea nu este prea convenabil. Dar in fine, e problema lor, ei isi creeaza haterii! Dar stii ca e vorba aia : daca nu ai persoane care te urasc, inseamna ca nu ai facut nimic special in viata!