| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre tumblr?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O parere destul de buna. Pe tumblr poti sa te exprimi cum vrei, gasesti oameni de treaba si nu te judeca nimeni. Am cam de aproximativ doi ani cont acolo.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Imi place, deoarece sunt numai poze care imi place foarte mult

| ThatsTheSpirit a răspuns:

Ceea ce îmi place cel mai mult pe Tumblr e că nimeni nu are treabă cu nimeni, fiecare îşi vede de viaţa lui şi nu prea vezi că se trezeşte vreunu' să comenteze aiurea. Eu am Tumblr de ceva vreme, şi îmi place foarte mult. E un mod plăcut de a te exprima, de a arăta ce te pasionează, şi e o metodă în plus prin care scapi de plictiseală.

| Christinnnee123 a răspuns:

O parere buna! Imi place!
Sunt poze care ma caracterizeaza si muzica buna!
Funda?