| Violleta2022 a răspuns:

Mi pare rau, dar nu-s pe gustul meu.
Dar prinde la copii si adolescenti.

| SfatBun a răspuns (pentru Violleta2022):

Fiecare cu gustul lui acum melodiile de genul au și cuvinte mai vulgare nu pentru copii.

Răspuns utilizator avertizat
| SfatBun a răspuns:

Le iubesc, în special cea a lu' ROSÉ și în special BLACKPINK. Sunt un Blink (fan BLACKPINK) preferata mea e ROSE. Oameni spun că melodiile K-pop(pop korean) sunt pentru copii mici dar toate melodiile sunt +12 și stiu multe care au un vocabular bogat. K-pop este un stil de muzică perfect pentru +15, continuă să urmaresti, e fain!

| SfatBun a răspuns:

Le iubesc, în special cea a lu' ROSÉ și în special BLACKPINK. Sunt un Blink (fan BLACKPINK) preferata mea e ROSE. Oameni spun că melodiile K-pop(pop korean) sunt pentru copii mici dar toate melodiile sunt +12 și stiu multe care au un vocabular bogat. K-pop este un stil de muzică perfect pentru +15, continuă să urmaresti, e fain! ȘI ÎN AL DOILEA RÂND FIECARE ARE GUSTURILE LUI ȘI DACĂ CINEVA SE VA LUA DE TINE CA ASCULTI K-POP ASTA E RASISM, STARURILE K-POP LUCREAZĂ GREU ȘI AU TREBUIT SĂ ÎNVEȚE ANI DE ZILE CUM SĂ CÂNTE ȘI SĂ DANSEZE, EI AU FOST CHINUIȚI DE MICI CU DIETE ȘI FETELE NU AU VOIE SĂ TREACĂ DE 50 KG. ORI CÂT DE BOGAȚI AR FII AU MULTE REGULI DE URMAT, ISTORIA K-POP E FOARTE INTERESANTA!