| SexyFoxxx a întrebat:

Ce parere aveti despre userul 7h30?

12 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Pune un link, ca altfel lumea nu va sti despre ce vorbesti.

| TeoPT a răspuns:

Oo. drăguț. Cineva interesat de mine. Sunt flatat. big grin

| TeoPT a răspuns:

@Jelli
"utilizatorul meu preferat" "putini baieti de varsta lui pot fi asa maturi si inteligenti"

... uite ce-ai făcut. Sunt și mai flatat acum laughing Nu te mira dacă mi se face poza și mai roșie decât este...
Bine, recunosc, am urmărit întrebarea. E o infracțiune? big grin

Mulțumesc pentru părerile voastre despre persoana mea.

Baftă.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TeoPT):

Vai, mi-e dor de vremurile in care am scris raspunsul asta, in care ne simpatizam reciproc. Pacat ca s-a sfarsit, nu e asa? Si mai ales, mi-e dor de fostul tau avatar.Si de 7h30, care era mult mai degheţat decat BenBurnleyTheo. Pacat. Dear... mirror, just give me an answer. Mi-e dor de atunci cand ne scriam cu @ si cand ne complimentam. Cand nu vorbeam cu oglinda, ca in momentul actual cam asta fac.
Bafta. Cu drag, Jelli.

| Deny1333 a răspuns:

Pot spune că e inteligent, la cei 14 ani ai săi. tongue
Ah, ascultă rock. xD

| LotusRadioactiv a răspuns:

He found a full-time life.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LotusRadioactiv):

De ce raspunzi intrebarilor vechi de cateva luni?

| LotusRadioactiv a răspuns:

Jelli, reformuleaza intrebarea:
"De ce te uiti prin raspunsurile mele?"

| LotusRadioactiv a răspuns:

Raspuns:
Interes scazut pentru TPU, care tinde spre 0. Raspunsurile tale imi sunt un fel de shortcut-uri pentru intrebarile mai interesante. Am vrut sa dau o replica indirecta, un fel de "time break" care reliefeaza crudul adevar : "reallity has stolen our souls". Vremurile se schimba si este imposibil ca oamenii sa nu se conformeze. Nu-ti face griji, presimt ca atmosfera TPU-ului va reveni de sarbatori. Craciun Fericit! (sau, daca nu, Solstitiu de iarna fericit! big grin ).

| anonim_4396 a răspuns (pentru LotusRadioactiv):

Tu ai dreptate, iar adevarul, in concluzie acela este. Bine totusi ca realitatea ne-a furat sufletul, si nu virtualul, ajungand astfel fara viata. E mai bine asa, chiar daca doare.
Si mie mi-e dor de TPU de la inceputul 2011. Sper sa ai dreptate, sa revina atmosfera de sarbatori. Numai bine!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mai vazut intrebarea asta prin vara. Acum ma intreb oare cum se simte utilizatorul respectiv laughing.
Parerea mea despre el? Oh, as ocupa pagina daca as scrie-o pe toata. E utilizatorul meu preferat si atat (nah ca mi-a iesit un porumbel pe gura, ce bine stiu sa tin secretele), putini baieti de varsta lui pot fi asa maturi si inteligenti. Cand l-am vazut postand prima data m-am gandit ca e o fata de vreo 18 ani. Cand am aflat adevarul am ramas cam asa : O.O. Si eu care chiar am crezut-o pe mama cand a zis ca toti baietii sunt niste porci. Se pare ca mama ma invata si prostii.
Pfoai, sunt deplasata, nu?
Doamne, mi-e si rusine acum dar nu ma pot abtine. Sper ca raspunsul meu si aceasta intrebare va fi raportata.
Cu drag, Jelli.