| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre videoclipul lui Justin Bieber mistletoe?laughing

Răspuns Câştigător
| ToxicEcstasy a răspuns:

Destul de dragut. Pupa o fata sub vasc.;;)
Imi face placere sa ascult melodia si sa ma uit la videoclip.

App. uite alta versiune : http://www.youtube.com/watch?v=HfVQO7K4wXc

3 răspunsuri:
| RougeEttiquete a răspuns:

Bună.Nu am eu neapărat ceva cu acel băiat.Am văzut că majoritatea oamenilor spun că e gay şi astfel de cuvinte, dar nu pot să-mi dau cu părerea.Videoclipul pot să spun că e unul obişnuit, faţă de altele care sunt total indecente.

| pitiqq a răspuns:

Nu-mi place I don't want to see!

| Ađřıαηηα a răspuns:

Stiti ca eu n`am zis ce parere aveti despre Justin Bieber, eu am intrebat doar despre videoclip big grinPt cei ce nu au inteles intrebarea big grin