| Vlady96 a întrebat:

Ce parere aveti dspre clasa a 8a, cum a fost?

Răspuns Câştigător
| Aηηy a răspuns:

Clasa a 8-a a fost cea mai usoara, nu trebuie sa te sperii si s acrezi ca unii spun ca e grea. Mie mi s-a parut mai usoara ca a 5-a, dar in acelasi timp e destul de greu pentru ca la sfarsit o sa iti pierzi colegii. profesorii. Ca materie noua o sa aveti latina, doar atat.

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Dureroasa, acum cand privesc inapoi. N-am realizat cu adevarat ce oameni am avut langa mine pana nu i-am pierdut.Si asta doarestraight face
Ca note, usoarawinking

| AnnaMariaaa a răspuns:

Mie mi-a placutlove struck adica este ultimu an in scoala generala si trebuie sa traiesti la maxim clipa ceea ce am si facuthee heedar la sfarsit este foarte triststraight face

| ioana996 a răspuns:

Oof pai depinde daca esti obisnuita ca sa inveti atunci totul va fi bine dar daca nu te sfatuiesc sa ai grija la lectiile de latina pentru ca mie mi-a fost destul de dificil o si apropo succes cu admiterea la liceu. pentru ca vei avea nevoie :d

| M3lania a răspuns:

Pfff...Acum trec a 8 a. Abia astept s-o termin.laughing

| CrYsS34532 a răspuns:

Buna

Clasa a 8a este foarte lejera la fel si latina. Nu te speria ca va fi foarte bine. O sa te gandesti tot timpul la clipa cand va veni banchetul. Dar totodata iti vei lua ramas bun de la colegi si profesori big grin

PAa

| Tixie a răspuns:

Cum este latina ca si mie imi este putin teamabig grin