| xander17 a întrebat:

Ce parere aveti iubirea invinge orice?

Răspuns Câştigător
| Snk01 a răspuns:

Da... eu continui sa cred ca iubirea poate invinge orice atata timp cat amandoi se iubesc la fel de multwinking

2 răspunsuri:
| d1onn5o a răspuns:

N-as fi atat de sigur.Vezi tu, conceptul de iubire il vedem peste tot la televizor, si pare atat de perfect, atat de pur, dar nu e decat o iluzie.In realitate iubirea nu invinge distanta dintre oameni(pentru ca oamenii nu au rabdare, traiesc intr-o lume care ii obliga sa fie tot timpul pe fuga), nu invinge lipsa de bani(multe fete nici macar nu se uita la tine daca nu le scoti in oras la un restaurant, asta nu inseamna ca toate).Ti-as da multe alte exemple, dar cred ca e mai bine sa te las pe tine sa gandesti.

| Patty99 a răspuns:

Asa e dar doar daca iubirea e reciproca...toti iubim insa niciodata nu stim daca acea fata/baiat este potrivit/a!