| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti? Mancatul tarziu ingrasa? Gen la 11-12 noaptea sau cu o ora inainte de culcare? Sau credeti ca nu conteaza decat sa nu depasim nr. de calorii pe care le dam jos de-a lungul zilei? Nu va spun daca intreb din curiozitate sau nu :]]]

1 răspuns:
| devilshelp a răspuns:

Depinde de ce mananci. Daca iti iei un meniu de la mc sau o pizza la 11-12 noaptea cred ca iti dai si tu seama ca nu merge bine. Daca iei o mica gustare pentru ca ti se face foame, NU DE PLICTISEALA, atunci nu are absolut nimic