nony
| nony a întrebat:

Ce parere aveti prietenii mei (fete si baieti) despre sexul oral? e placut, nu e placut. a-ti face, nu a-ti face? big grin

Răspuns Câştigător
| RetroX a răspuns:

E suuupeeer! big grin

23 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Eu sunt fata...si nah, n-am incercat la cineva si nici nu as vrea sa incerc. Dar ce ne intrebi pe noi? Fa tu asta si ne zici tu daca e placut sau nu laughing.

| elena a răspuns:

Cred ca s-a terminat normalul din lume...

nony
| nony explică:

Nimeni nu a zis ca sunt normal.chiar ma consider un pic pe araturahee hee. dar no pasa nada.La ultimul control medical, chiar au vrut sa ma retina pentru analize mai detaliate la creier, dar am evadat rolling on the floor.Acum sincer, cum puteti sa-i explicati la un baiat cum sa-si mareasca penisul.si mie nu puteti sa-mi explicati daca a-ti face sau nu sex oral? Este o ramura a sexului.ca vreti nu vreti.incepe cu ¨sex¨.
. app @Elena.esti exemplu de normalitate?

nony
| nony explică:

@ Aminadab.aici nu sunt limite. Din cate stiu ¨sunteti¨ printre cei mai in varsta TPU-isti.Limitele s-au rupt la revolutie.Nu degeaba au murit mii de oameni.ca sa impunem iar limite liberei exprimariwinking. Nu vreau sub nic o forma sa ma intorc in comunism. Daca nu va place topicul, nu raspundeti.Simplu ca buna ziua.

| JackieSue a răspuns:

neplacut, dar as incercahee hee

(by zu)

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Cine a spus ca nu e normal sau ca nu le place si ca nu ar face niciodata inseamna ca nu stiu ce e ala sex si sa se mai documenteze.
In cazul gagicilor sa nu va mire ca intr-o zi o sa va lase barbatii sau ca veti fi inselate.
In cazul barbatilor. rolling on the floor voi nu sunteti barbati

Pentru zujocer raspunsul tau e nefondat. Pana nu incerci nu ai de unde sa stii daca e placut sau neplacut.

lolita
| lolita a răspuns:

Este foarte placut si excitant, cand se face reciproc este culmea extazului. laughing stii tu. SI. da, fac si mi se face in pat nu ma abtin de la nimic. intotdeauna am zis ca sexul este o arta. sunt multe persoane cere nu stiu sa-si satisfaca partenerul sau care nu au fost satisfacute niciodata, pacat. nu stiu ce pierd.

auran
| auran a răspuns:

Atata timp cat este folosit ca preludiu, este ok!
dar tie iti place sa faci? ca sa ti se faca sunt convinsa ca-ti place

| yanny`s a răspuns:

Eu una consider ca e placut. Inca nu am ajuns in situatia in care as fi facut sau sa mi se fi facut, dar atunci cand va fi, de ce nu? Nu as avea de ce sa fiu impotriva.

| yanny`s a răspuns:

Eu una consider ca e placut. Inca nu am ajuns in situatia in care as fi facut sau sa mi se fi facut,dar atunci cand va fi, de ce nu? Nu as avea de ce sa fiu impotriva.

| albastrel a răspuns:

Perfect de acord cu lolita big grin. aaaa si nu stii ca exista 2 tipuri de oameni cand li se pune intrebarea asta : 1 cei care practica si recunosc si 2 cei care fac si nu recunosc big grinbig grinbig grin...sexul este o arta... o vorba marewinking

| albastrel a răspuns:

Perfect de acord cu lolita big grin. aaaa si nu stii ca exista 2 tipuri de oameni cand li se pune intrebarea asta : 1 cei care practica si recunosc si 2 cei care fac si nu recunosc big grinbig grinbig grin...sexul este o arta...o vorba mare winking

| buburuzAndreea a răspuns:

@Encore, esti egoist. Vrei sa te simti tu bine, dar la placerea partenerei nu te gandesti, nu? Daca ea ar fi dispusa sa faci asta, macar ai putea sa iei in calcul posibilitatea sa incerci si tu. Doar pentru ca este mai mediatizata chestia cu sexul oral facut baietilor asta nu inseamna ca ei sunt singurii care ar trebui sa se bucure de el.

| Encore a răspuns:

Parerea mea e cel mai placut sa ti se faca oral laughing blushing
Sa fac n-am incercat si nici nu ma tenteaza laughing

| Encore a răspuns:

BuburuzAndreea sincer sa fiu as face cu o tipa pe care o iubesc si asta sa fie reciproc, dar avand in vedere ca eu nu prea mai cred in dragostea pura nu prea ma tenteaza...

| Brigitta a răspuns:

Super. E ff placut. happy

| Abcfunny a răspuns:

Sexul oral este o modalitate de ati face partenerul sa se simta bine ...nu stiu daca e placut ...si nu as incercabig grin

| pisika a răspuns:

Incearca si o sa vezi cum e... e indiscret sa intrebi laughing

| Moneyandfame a răspuns:

"A-m" face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar sex nazal ati face? ca e o ramura a sexului doar.sau axilar.sau... puneti o limita oameni buni deja am luat-o la vale rau de tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Gusturile nu se discută.
Fiecare cuplu face ce consideră că le poate oferi plăcere.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca incerci vei vedea cum e nu spune niciodata nu pana nu incerci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place foarte mult sexu