| FANSELENA a întrebat:

Ce parere aveti voi despre justin bieber?
dar miley cyrus?
si selena gomez?

25 răspunsuri:
| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Bună! De Justin Bieber și Miley Cirus nu am o părere tocmai bună. Sunt vedete cu fițe, care au ajuns mari și tari pe cârca părinților lor. Și acum toată lumea JB în sus, HM în jos. O să ajungem să avem și manuale de limba română cu Hannah Montana pe copertă!
Îmi place cum cântă, și HM și JB. Dar mă limitez la asta!
Despre Selena Gomez, ce să zic... îmi place mult cum joacă, e o actriță bună, o fată muncitoare, fără aere de vedetă. Și în plus, e foarte drăguță! Tu ce părere ai de cei trei?

| IepurashRocker a răspuns:

Toti trei sunt foaaarte cunoscuti...
Justin Bieber : E drãgut, n-am ce zice, îmi plac câteva melodii de la el, dar nimic mai mult!
Miley Cyrus : Ah... cum a spus si ☆♥spery♥☆, vom ajunge sã avem manuale cu Hannah Montana pe copertã! rolling eyes Miley îmi place deoarece are o voce puternicã si multe din melodiile ei sunt chiar bune... de somn, mai lente sau de distractie, mai vioi.
Selena Gomez : Mi se pare, sincer, cea mai drãgutã! E o actritã foarte bunã si e foarte simplã... cântã chiar bine si ea. Selena mi se pare cea mai finutã. puppy dog eyes

| Punky a răspuns:

Pai Cap de Mop/Justin Biberon/Justin Bieber nu ma incanta prea tare chiar daca am acea varsta la care ar trebui sa fiu in limba dupa el, din fericire sunt putin mai matura si nu sunt genu. E dragut dar nimic mai mult.De cantat nu stiu cum canta, deci nu comentez.Despre celelalte doua nu am ce sa zic, imi sunt prea inferioare pentru a spune ceva despre ele.

| Kira9747 a răspuns:

Despre Justin Bieber nu comentezbig grin sau cel putin nu e stilul meubig grin
Miley Cyrus este destul de simpatica si are o voce minunata, insa are multe fite
Selena Gomez este cea mai draguta, este muncitoare, o actrita foarte bunahappy si are o voce foarte buna:X:X

Răspuns utilizator avertizat
| Biby a răspuns:

Buna! De Justin Bieber (JB) nu-mi place deloc.Nu am fost interesata de el si gata.Nu am ascultat nici o melodie de al lui si nu sunt deloc o fana.

Despre Miley Cyrus nu am o parere foarte rea.Este draguta, frumoasa, canta foarte bine, are niste melodii excelente, o voce superba dar are prea multe fite si asta o strica foarte rau.De asta o pun pe locul 2, daca nu ar avea fite ar fi pe 1.Selena Gomez are toate calitatiile lui Miley dar este mai frumoasa ca ea, nu are fite, se imbraca pentru varsta ei si foarte dragut o sa-ti trimit un articol sa vezi ce tinuta o ador de la ea.http://www.acasatv.ro/......-foto.html sa te uiti ce rochie frumoasa are Selena Gomez este cea mai frumoasa rochie din lume.
Clasamentul ar fi:

1.Selena Gomez
2.Miley Cyrus
3. Justin Bieber=bleah scuze :(

| divinuu a răspuns:

Niste cacati plouatihappy

| WickedBoy a răspuns:

Justin bieber sucks ass, Miley sucks dick And selena sucks both devil

| TI a răspuns:

Bună!
Păi thinking Întrebare punctată bine!
Deci, Justin Bieber. Este un adolescent cu o voce frumoasă, îl admir pentru vocea sa la o vârstă așa fragedă, dar nu sunt una din fanele înnebunite de tabloidele acelea ce fac referire la viața lui! Este un băiat drăguț dar încă un copil! Nu vreau să îl insult!

Miley Cyrus. Este o fată drăguță, uneori de invidiat pentru ținutele superbe, vocea drăguță si succesul din multele filme si seriale! Știe sa joace un rol bine pus la punct! Așa cum a făcut și în hannah montana the movie, hannah montana -serial- sau altele. Se îmbracă foarte bine! Este o fată drăguță, însă am aceeași părere despre ea cum am și despre Justin. =). Da! Îmi plac vocile celor doi cântăreți, dar nu sunt un fan înfocat!

Selena Gomez?! Da! O ador. Și nu datorită numelui tău [ FANSELENA ] Dar cântă nemaipomenit! Este o fată de invidiat! Nu mai este încă un copil, este matură, ia decizii mature! Turneul a fost o idee excelentă! Se îmbracă superb, cântă superb, este superbă! O iubesc! =).

Dar tu?! Ce părere ai despre cei trei?! =).

Numai bine!
Tania.

| Ioana_2793 a răspuns:

Justin Bieber? Nu canta rau. Dar nu imi place!
Pur si simplu aud fete spunand ca il adora.Arata ca oricare alt baiatraised eyebrows Nu mi se pare deloc special[cu exceptia vocii]

Miley Cyrus? Urasc vocea ei! Canta ciudat dupa parerea mea.Are unele melodii in care parca e ragusitastraight face

Selena Gomez : imi place cum joaca[in filme], cu arata si cum canta. Dar nu sunt obsedata de eawinking

| Tasya05 a răspuns:

Poi. Pe Justin Bieber il ador! Este cel mai frumos, talenta, adorabil si scump baiat din lume...ash putea vb despre el ore intregi! In primul rand il ador deoarece a ajuns vedeta la o varsta frageda, nu a ajuns vedeta pe bani parintilor ( ca si MIley Cyrus), este foarte dragut etc... Deci despre Justin am cea mai buna parere din lume.Il ador!
Miley Cyrus. acum un an eam obsedata de ea.dar acum s-a facut mare si are fite. Nu imi place ce a devenit. In primul rand se drogheaza.Se imbraca foarta vulgar. si PUNC.
Selena Gomez este o fata extrem de frumoasa, talentata cu o voce superba, o foarte buna actrita, Este minunata. Dar nu pot spune ca sunt cel mai mare fan laughing.
Un mic clasament:
1. Justin Bieber:X:X:X:X:X:X:X
2.Selena gomez
3. Miley cyrus :-&

| YeowangBalam a răspuns:

Pai despre selena gomez as putea sa povestesc o zi si o noapte si tot as mai avea de povestitlaughing...este draguta, modesta si simpatica...se imbraca super, canta super, este o actrita desavarsita are o tunsoare super, si multe altelewinking

Justin bieber mi se pare simpatic, dragut si canta foarte binehappy

Si Miley, imi plac unele melodii de-ale ei insa mi se pare putintel mai mult cam fitoasabig grin

| robycfr1 a răspuns:

Mie imi plac toti.

| Jazzooohs a răspuns:

3 prosti, n-am ce zice

aaa...corectitudine: 3 PROASTE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place foarte mult de justin bieber este un scump si cand doarme de miley cyrus imi place cum joaca in desenul de la disney la fel si de selena gomez ele doua se potrivesc foarte bine la actorie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa spun ca Selena Gomez nu este potrivita pentru justi beiber.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre justin biber: e frumos dar isi bate joc de fete pentru ca azi e cu una maine cu alta
miley cyrus : arata mai bine cu era inainte pentu ca acum sa luat de pe lady gaga
selena gomez: e foarte tare nu mai ca mai are mici defecte si ce nu supor eu cand esti cantaret sau actor ca nu te lasa fanii in pace sa iti traesti viata cu ti-o doresti tu si te deranjaza mere cu foyografi si unele sunt minciuni desigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce sa spun despre justin biber e super cool dar la fete are o mica problema

miley cyrus ii place sa iasa in evidenta si dupa cu se vade sa aratye ca lady gaga

si selena gomez aratya supr dupa fata ei de vede ca e linistita si nu e ca ladi gaga ca a fost educata CUM TREBUIE SI CA E FFFFFFFFFFFFFFFFF COOL

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place foarte mult de Selena pentru ca, canta minunat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac toti

| catalina_1771 a răspuns:

-Imi plac 2 melodii de la Justin ...in rest nimic!
-Miley a ajuns vedete datorita rolului din HM... Oricum majoritatea o iubesc pe HM nu Miley Cyrus, iar asta o deranjeazalaughing
-Selena canta si bine, e si o actrita deosebita si mai este si frumoasa pe deasupra...si fara fiţe, clar!

| adelina_2974 a răspuns:

Pai ce sa zic justin bieber este un scump, toate fetele il adora si canta si ff bine.
Miley cyrus mi se pare putin falsa, nu este persoana care credeam ca e pentru ca face orice sa iese in evidenta aa si la cate comentarii au aparut despre ea nu mai zic...toate ff rele evident
Si in fiinal selena gomez. pai ce sa zic despre ea o fata frumoasa inteligenta, tanara nu o stiu asa prea bine dar se vede ca este o fata stilata si educata din cate am auzit

bye bye

| nightwish11 a răspuns:

Justin Bieber ala sau cum il mai cheama... o sa dispara asa cum au facut-o majoritatea bididoilor astia de bani gata... 2-3 piese care ajung hit-uri si dupa aia gata. paaaaaaaa