| Ciprian271 a întrebat:

Ce parere sincera aveti despre orasul Piatra Neamt?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Un oras frumos pot spune.Am trecut pe acolo de cateva ori si mereu mi-a lasat o impresie placuta.Bafta!

3 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Vara asta l-am vizitat. Este un oras cochet, la poalele muntelui si-ati dat lovitura cu telegondola. Pretuiti-l cum se cuvine, multi nu dispun de asa ceva. Si judetul de asemenea este foarte frumos.

| Alexandru a răspuns:

Am fost in excursia din clasa a zecea la Piatra Neamt si iti spun sincer, fara pic de cinsim, ca mi-a placut foarte mult. Este cat se poate de cosmopolit si foarte bine intretinut. Plimbarea cu telegondola mi-a taiat respiratia.Au fost momente minunate in telegondola traversand o parte din oras.
Deci... de Piatra Neamt numai de bine.Si sincer nu ma asteptam sa fie asa, am subestimat mult capacitatile acestui oras dar iata ca m-am convins ca este unul dintre cele mai frumoase orase din Romania.

| Ciprian271 explică:

Ma mandresc cu orasul asta!