| Maadaaaa a întrebat:

Ce parfum de dama va place cel mai mult? ( de la Avon )

12 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Little black dress.e super fain, si pretul e acceptabil.
outspoken si rare pearls

| Maothecat a răspuns:

Pur Blanca

| myru_6393 a răspuns:

Perciver

| Carllla a răspuns:

Simply Because, Aromadisiac si Little White Dress. :*:*

| Monicaツ a răspuns:

Little Black Dress si Simply Because :X

| eoooo a răspuns:

Far Away Dreams. mirose super este de zi.iar Far Away este mai mult pentru o iesire in club cu fete seara pentru ca este taretongue

| Andreea_3136 a răspuns:

Incandescente parca asa se numea... Nu mai stiu sigur :p

| Jazzooohs a răspuns:

Today Tomorrow Always e cel mai fain din cate am avu eu
miroase toata ziua dupa ce te dai cu el
Ti-l recomand! (pretul e mai scump, dar poate il gasesti la oferta)

| MyPassion a răspuns (pentru Jazzooohs):

Little black dress

| MyPassion a răspuns (pentru Jazzooohs):

Little black dress :X!

| MileyS a răspuns:

Buna. Eu am Far Away si imi place mult. :* Mai am si Pur Blanca. ( acesta este apa de toaleta, dar pot spune ca ma tine destul de mult...)

| sebynyo a răspuns:

Cel mai profitabil loc de munca care prinde la romani deoarece nu trebuie sa faci nimic special doar dai niste clicuri si vin bani foarte simplu.Tot ce trebuie sa faci este sa te inregistrezi pe http://www.pay-bux.com/?ref=popsebi dupa care sa dai click pe reclamele de la ADVERTISMENTS.Pentru fiecare click dat pe o reclama primesti automant 0.25$ si in plus fata de asta pentru fiecare membru care se inregistreaza pe adresa ta de fiecare data cand el va da click pe o reclama primeste o.25$ dar si tu primesti tot 0.25$ doar ca da el click cu cati mai multi membri cu atat mai multi bani.INREGISTRATIVA ACUM DOAR PE http://www.pay-bux.com/?ref=popsebi