| anonim_4396 a întrebat:

Ce parola am la Instagram daca m-am conectat cu Facebook?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Era greu sa-ti faci o parola pentru Instagram? Nu e bine sa ai aceeasi parola la mai multe conturi.

| Razvy12 a răspuns (pentru darrio2007):

Eu am nevoie de un raspuns, nu era, dar era mai accesibil asa, ma poti ajuta cu intrebarea sau?

| darrio2007 a răspuns (pentru Razvy12):

Parola de pe Facebook. O mai stii?

| BlackRose03 a răspuns:

Ar trebui sa fie aceeasi parola

| Adbbmsh a răspuns:

Probabil tot aia. Dar in caz contrat poti incerca sa apesi pe butonul forgot password si sa iti introduci e-mailul cu care este creat si contul de Facebook.
Sper ca ti-am fost de folos.

| Razvy12 a răspuns (pentru Adbbmsh):

Dar nu e acelasi mail, am dat asa dar nu e, pe Facebook am un cont de mail si pe Instagram mi l au trimis pe altul si chiar nu stii ce mail e...