| Nayuky a întrebat:

Ce parre aveti dspre zodia rac?
dau fundita
Multumesc^.^

3 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

In secolul 21 inca se mai crede in zodii?

| Nayuky explică (pentru Thunderstruck):

Dalaughing ca sa vezi ac pe mine datele despre zodia mea ma descriu foarte bine. dar na curiozitatealaughing

| Thunderstruck a răspuns (pentru Nayuky):

Parerea mea e ca incerci TU ca datele sa te descrie foarte bine, sau ca la cel mai mic detaliu care poate exista, tu faci legatura intre el si zodiac. Oricum, am citit si eu de cateva ori zodiacul, e imposibil sa nu faci lucrurie care le zice, sau sa nu te comporti cum spune acolo in 24 de ore.In 24 de ore ma comport si fac toate lucrurile din toate zodiile, iti zic sigur.