| Cristinaaaaaaa a întrebat:

. Ce pasta de dinti imi recomandati :d? Vreau sa am dintii albi, albi happy Si daca stiti si alte metode pentru albire, sunt binevenite :* Fundaa si voturi :*batting eyelashes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cu bicarbonat de sodiu timp de 2 saptamani, o sa vezi rezultate din prima saptamana inca, nu fuma, nu consuma cola apoi iti recomand ca pasta de dinti Blend a med.
De asemenea poti sa folosesti in continuare odata la circa 4 zile, odata macar dimineata bicarbonat de sodiu alimentar, pur si simplu pui pe periuta in loc de pasta de dinti.

4 răspunsuri:
| Roxett a răspuns:

Poti sa folosesti Colgate sau Blandamed.
Pentru albirea dintilor foloseste bicarbonat de sodiu (pui pe periuta, pe pasta de dinti bicarbonatul si freci cu el dintii zilnic)

| SMaricel a răspuns:

Colgate,daca vrei sa-ti albesti dinti intr-un timp scurt du-te la un stomatolog.

| Sabiii a răspuns:

Eu ma spal de ceva timp cu sare pe dinti. pui intr'o farfuriuta sare si o tii in baie si inainte de a te spala pe dinti pui periuta in sare si freci dinti ca si cum te'ai spala cu pasta. apoui clatesti si te speli cu pastahappysper ca te'am ajutatbig grin funda?>big grin

| AnnaMaria a răspuns:

Du-te la dentist