| Choasmakerangel a întrebat:

Ce pastile sau spray-uri pentru nas eficiente stiti? Ca nu mai suport, trebuie' sa dorm cu fata la tavan si dimineata cand ma scol am nasul varza, respir numai pe gura

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Cel mai bine intrebi la o farmacie.Acolo ti se poate recomanda ceva ce nu`ti raneste mucoasa nazala si ti se potriveste cel mai bine, mai ales daca stii ca ai vreo alergie la ceva.

| diapopa a răspuns:

Ai putea sa folosesti biorinil, e foarte bun; dar ar trebui sa mergi si pana ala medicl tau de familie