| Robert_Ilin_1998 a întrebat:

Ce placa video imi recomandati pentru gaming la un buget de 1.000 lei?

Răspuns Câştigător
| Robert_Ilin_1998 explică:

E un procesor foarte bun, chiar de ultima ora, da ta iti permiti unu e foarte ok, eu pe laptop am i5 si sunt foarte multumit de el
,

9 răspunsuri:
| CreangaVerde a răspuns:

Iti recomand sa mai astepti puntin sa mai astrangi inca vreo 2.000 de lei sa iti ei ceva bun pentru ca la acesti bani gasesti ceva destul de sclab. Bafta!

| Robert_Ilin_1998 explică (pentru CreangaVerde):

Din curiozotate, tu ce place video ai?

| CreangaVerde a răspuns (pentru Robert_Ilin_1998):

Eu recent mi-am luat laptop, sunt diferente intre placi oricum la el am placa asta: 1GB Nvidia Geforce GT525 Graphics pe 164 de biti parca, conteaza foarte mult acei biti, cand o sa iti cumperi sa te orientezi la o placa cu un nr mare de biti. Tu ce vrei unitate sau Laptop?

| Robert_Ilin_1998 explică (pentru CreangaVerde):

Pai momentan am un jaf de nVidia GeForce Fx 5200 la pc.

| CreangaVerde a răspuns (pentru Robert_Ilin_1998):

Lasa asta, eu te sfatuiesc sa mai astrangi ceva banuti, si vezi tu atunci ce sa iti ei, daca iti faci unitate sa o faci pe piese, e mult mai bine.

| Robert_Ilin_1998 explică (pentru CreangaVerde):

Mda si eu ma gandeam sa o fac pe piese.

| CreangaVerde a răspuns (pentru Robert_Ilin_1998):

Bravo

| Robert_Ilin_1998 explică (pentru CreangaVerde):

Ce zici de procesorul asta: http://www.emag.ro/......623I72700K Merita banii?

| CreangaVerde a răspuns (pentru Robert_Ilin_1998):

E forta procesorul

| Robert_Ilin_1998 explică (pentru CreangaVerde):

E un procesor foarte bun, chiar de ultima ora, da ta iti permiti unu e foarte ok, eu pe laptop am i5 si sunt foarte multumit de el
,