| Moov a întrebat:

Ce plan de vacanta aveti? Am sa vi-l zic pe al meu:
Pe rezumat: teme dupa fun. Uite asa o descriere vreau de la voi:
Fundita cel care are cel mai spontan plan de vacanta.
Sambata:Cand m-am sculat mi-am facut portofoliu la civica ca o sa avem lectie deschisa. Dupa asta fac din tema la romana, am de facut o caracterizare la un personaj, in 2 feluri deci una fac azi una maine.Si la mate... ei bine la mate am 106 probleme, probabil maine fac cele 4 exercitii la algebra[deci am 102 probleme la geometrie]. Mama a zis ca ii e de ajuns macar 5 probleme sa-i fac la geometrie, doar sa stiu ca le-am facut eu si ca am inteles si stiu sa fac.De ce? Prima saptamana dupa vacanta, dau test la geometrie.Pana acum am o nota la mate, si anume 3, luata intr-un test la algebra, unde totusi am scris ceva, dar la geometrie ce o sa fac!? O sa las foaia goala, asa ca de asta vrea mama sa invat, si intr-un oarecare fel sunt de acord cu ea, nu vreau sa raman corgenta la matematica, care totodata e un obiect de examen.In fine, fac ce pot maine si poate imi ramane timp si de iesit afara.
Duminica; termin la romana celalalt tip de caracterizare si mai fac ceva la mate, scriu la franceza si vad eu ce mai am.
Luni: Luni e ziua mea, si logic ca nu o sa fac nimic.(Celor care atunci cand au citit ca e ziua mea si imi zic la multi ani, le multumesc.)Tocmai de asta vreau sa termin tot pana luni.
Marti: Marti ma duc la tara, nu m-am mai vazut cu tata din decembrie 2010.(ai mei parinti fiind divortati)
Miercuri:Reuniunea de la tara, vin rude de peste tot, de unde am eu de prin toata tara laughing.
Joi:Are tata traseul, da la permis, iupi!
Vineri: O ajut pe bunica la "de`ale gurii" pentru Pasti.
Sambatatonguerobabil o sa dorm, ma duc la slujba de Pasti.Este singura zi din an cand calc in Biserica, scuze la crestini.;;
Duminica: Ciocnesc oua lalala~
Luni: Am plecat acasa, stau afara cu gasca.
Marti: Damn, e scoala, nu cred ca ma duc.

1 răspuns:
| frysska a răspuns:

Nu'mi fac program.

relax ca de asta e vacanta love struck