| publicname a întrebat:

Ce porecle stiti pentru numele Razvan? Multumesc!

7 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Razor(brici în lb engleză)

| LoveMusic a răspuns:

Rzv, Razvy, Răzvă, Razz, Van, Răzvănuţ, Răzvănel.

| Eu4EverX a răspuns:

Era mai devreme o intrebare in care un utilizator is manifeste parerea despre intrabarile stupide... uite una dintre elestraight face

O sa mai repet raspunsul pe care l-am dat si altora despre aceste intrabari: Porecla nu ti-o alegi tu, porecla ti-o pun prietenii sau ma rog persoanele din jurul tau datorita faptului ca ai facut un lucru penibil sau frumos si etc...

| viatadecacatt a răspuns:

Rzvx

| deejayra a răspuns:

Porecla ti-o dau altii, fie ca iti place fie ca nu

Răspuns utilizator avertizat
| publicname explică:

O porecla este un nume fictiv folosit de o persoană ca o alternativă la numele lui legal, daaa?!?!?!?!? deci eu aleg HUOOO