| alexRE a întrebat:

Ce pot face cand ma plictisesc foarte tare, si nu mai am idei?

4 răspunsuri:
| Punky a răspuns:

Iesi afara cu prietenii, in caz ca sunt ocupati si ai chef de stat la pc iti recomand http://cocalari.com sau cauta faze funny pe net.www.hotflirt.ro e un site cu chat unde te poti distra cu ceilalti de asemenea are un form foarte interesant. O idee interesanta ar fi sa cauti teste pe google.:P

| andreea_8479 a răspuns:

Vi pe TPU... te asteptam la conversatie happy

| ghineanamaria a răspuns:

Te joci pe internet sau iti faci un iubit/iubita

| anonim96 a răspuns:

Deci esti baiat...winking
1.sa te duci la fotbal cu prietenii daca iti place fotbalul
2. te joci pe internet, stai pe messsmug
3.iti faci o prietena daca nu aismug
4.sa practici un sportwinking
5.asculti muzica\dancing
6.citeste o carte acum incepe scoalacryingetc... sper ca te-am ajutat funditabig grin:*