| cockie_green a întrebat:

Ce pot face in timpul unei calatori cu masina delunga durata. cum ar fi din romania pana in grecia si un frate de 16 ani

2 răspunsuri:
| kidu_6779 a răspuns:

Depinde acum si de diferenta de varsta dintre tine si fratele tau... daca tu esti mai micuta puteti juca ceva, puteti discuta, asculta muzica, puteti comenta anumite situatii, ii poti impartasi anumite probleme si multe altele. Daca tu esti ceva mai mare sau de o varsta apropiata, nu cred ca ai mai fi atrasa de anumite jocuri insa puteti sta de vorba, il poti sfatui in anumite probleme, poti profita de ocazie sa te apropii de el si lista continua.happy
Eu te sfatuiesc totusi sa nu ratezi nimic din acea calatorie oricare ar fi activitatile pe care le vei alege.Nu se stie cand vei mai avea o astfel de ocazie.winkinghappy

| Aurelia_6050 a răspuns:

Ca activitate? Poti sa te joci carti in masina cu fratele tau, sau sa asculti muzica si sa privesti pe geam, sa va mai povestiti cate ceva.thinking