| FaraNume1245 a întrebat:

Ce pot face pe telefon, noaptea, când mă plictisesc?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Să-l inchizi si să te culci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa citesti ceva care iti place.

| Printesa10TM a răspuns:

Intra pe Youtube, joaca-te, cauta lucruri☺

| Harley18 a răspuns:

Vorbeste cu prietenii.winking

| ØverTheRainbøw a răspuns:

Eu stau pe 9gag pana ma ia somnul

| Odysea a răspuns:

Iti dau cateva idei:
-Poti sa citesti ceva
-Vorbeste cu prietenii
-Te poti uita pe Youtube
-Poti sa te joci

| IonutYac a răspuns:

Incearca sa joci ceva sau navigheaza pe internet in momentul de fata gasesti milioane de chestii interesante pe net! Succes

| Dramione69 a răspuns:

Poti edita poze, poti vorbi cu prietenii, poti sa te uiti la vloguri/ challenge-uri / tutoriale / chestii interesante pe Youtube, te poti juca jocuri, poti sa asculti muzica, sa citesti ceva, sa te uiti la filme / seriale. Sau poti sa te culci laughing Funda?

| SorinaTeo a răspuns:

Uită-te la vloggeri, asta dacă îți plac. Ascultă muzică, socializează cu prietenii care nu dorm laughing sau citește despre ceva care te interesează sau ești pasionat. Sper că ți-am fost de ajutor!

| ingerasacusclipici a răspuns:

Te poti uita la o comedie. Merge big grin