| Barbie69 a întrebat:

Ce pot face sa imi mearga calculatorul mai repede? rasp urgent plizz.

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

◆ Păi, trebuie să ștergi din documente, din poze și din diferite fișiere care nu-ți mai trebuie.
Așa o să-ți meargă mai repede și nu ți se va bloca.

5 răspunsuri:
| us3r a răspuns:

Pune-i picioarelaughing glumesc, sper ca nu te-ai suparat?! :p

mai pune RAMI sau curata-l de praf sau schimba placa de bazawinking

sau in cazul in care e foarte virrusat reinstaleaza windowsul. [virusi il incetinesc]

| us3r a răspuns (pentru us3r):

In plus ceea ce tia recomandat @Andarock

| Nucreeed a răspuns:

Sa bagi bani in el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treci pe linux (Ubuntu sau Mint)

| RyuuZaKi a răspuns:

Rami sunt mai mult pentru jocuri, daca vrei sa proceseze mai rapid normal trebuie procesor nou...

Iti recomand Intel Core i5 sau i7 modelul nu conteaza, eu am i7 740QM si merge perfect nu am probleme happy