| Iuliiikkk a întrebat:

Ce pot face sa-mi creasca parul mai repede? ca degeaba imi tund varfurile ca nu merge.sad. Funda+VOT

Răspuns Câştigător
| krystal02 a răspuns:

Spalate pe cap de 2 ori pe saptamana. Foloseste un sampon pentru repararea parului, iti recomand Revalid, e foarte bun. Mastile cu ulei de ricin dau roade. Aplica uleiu de ricin cu galbenus de ou la radacina firului de par. O alta metoda ar mai fi tinctura de ardei iute sau de lavanda. Maseazati scalpul in fiecare seara, ca sa asiguri circulatia sangelui. Eu tiam spus, si functioneaza, acum doar trebuie sa incerci happy. Succes