| KaanNoah a întrebat:

Ce pot organiza de ziua mea la 18 ani? Nu vreau sa fie un majorat pentru ca este prea mare si costa. Ce as putea face mai mic? Cu mai putini prieteni

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu poți face o petrecere acasă? sau scoate-i într-un club

| danbnz a răspuns:

Pizza si bere in parc!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Îi inviți la cofetărie, diplomat și cola.

| Thecurious a răspuns (pentru sadrian46):

Ce fel de prajituri ar trebui sa consume la cofetarie. Mai toate prajiturile contin zahar, coloranti, aditivi etc
Cola? Pai nu e cola o bautura carbogazoasa?

| PainTech a răspuns (pentru Thecurious):

Atunci mananci mere si bei apa. Cea mai petrecere.

| Thecurious a răspuns (pentru PainTech):

E, nu chiar.
Vezi tu. Exista prajituri pentru diabetici si sucuri naturale.
Sunt mai scumpe, da, insa... da, ma rog, pentru o asemenea zi speciala, merita sa faci o exceptie.

| Sofer a răspuns:

Party acasă sau la club. Hai cu berile.

| KaanNoah explică (pentru Sofer):

Dau si tie una

| Osneros a răspuns:

Du-i intr-un club / pub / whatever. Oricum nimanui nu-i plac majoratele la restaurant cu toata familia sarbatoritului.