| Marius_George_2002 a întrebat:

Ce pot sa fac sa scap de singuratate?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Iesi din casa, plimba-te cu prietenii daca ai. Nu in ultimul rand, fa-ti o prietena.

| Andreeush a răspuns:

Ieși pe afară, socializează, fă-ți prieteni noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te uiți la un film horror. În câteva momente nu te mai simți deloc singur.

| zuppyby a răspuns:

Hei! happy In primul rand nu cred ca esti singur...de ce te-ai simti singur? Nu ai familie prieteni care te sprijina? Cred ca ai 17 ani, nu? De ce nu iti cauti o prietena?

| Marius_George_2002 explică (pentru zuppyby):

Chiar 17 ani am.Am incercat sa imi gasesc dar nu stiu sa le abordez...

| zuppyby a răspuns (pentru Marius_George_2002):

Nu trebuie sa le abordezi...trebuie sa fii natural, asta le place fetelor(cel putin mie)

| DidiAlexandru a răspuns:

Apuca.te de un sport, acolo o sa gasesti o gramada de persoane cu care o sa fi nevoit sa te imprietenesti