| Dilibache a întrebat:

Ce pot să îi iau prietenei mele de ziua ei in plus fata de ce i-am luat? I-am luat un lanț de argint și o rama cu poza cu noi 2, ii mai dau 100lei dar as mai vrea inca ceva pe lângă bani si obiectele alea

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu-i da bani, e penibil. Mai i-ai flori și ciocolată și e mai mult decât suficient. Pozele în rame mi se par mai potrivite pentru aniversarea relației decât pentru zile de naștere și sărbători...

| darrio2007 a răspuns:

I-ai o cutie cu bomboane de ciocolata. Nu ii da bani, ca se-nvata cu ei.

| danbnz a răspuns:

Brăţară + cercei.

| sierra1 a răspuns:

NU îi da bani!

| alina2k18 a răspuns:

Un parfum.

| Justme1997 a răspuns:

Nu ii da bani, cumpara un pandativ pentru lanț si o cutie de ciocolata de aia mai scumpa