| Oanna_3541 a întrebat:

Ce pot scrie intr-o agenda s-au sa fac ce pot face cu ea? fara jurnal; desene; notite ce pot sa fac ca asta tr sa puneti mintea la aontributiebig grinfundita si restul vooot:XXX

Răspuns Câştigător
| ruxandrex a răspuns:

Eu mi am scris codurile la jocuri, numere de telefoane, id-uri etc poti sa iti mai pui imagini cu desenele tale favorite sa scrii despre ele sa ai o lista cu toate filmele pe care trebuie sa le vezi si pe care le ai vazut...winking vezi tu, cate ceva interesant din fiecare happy Bafta!

2 răspunsuri:
| vladutz333 a răspuns:

Noteaza lucruri importate de la scoala

| ღწʛყოǻწღ a răspuns:

Pey eu mi-am facut dintr-o agenda, oracol.dar daca nu vrei, o poti face cadou daca nu iti foloseste la nimic...