| Kely2820 a întrebat:

Ce poți cumpăra pe net cu paysafecard?

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Cumpărare online
De la magazinul de PIN-uri paysafecard online oficial vă puteţi cumpăra PIN-urile confortabil, stând acasă – la orice oră, fără a depinde de program! La magazinul de PIN-uri paysafecard online este necesară înregistrarea o singură dată. De îndată ce aceasta a fost rezolvată veţi obţine accesul la contul dvs. de la magazinul de PIN-uri. Pentru a cumpăra paysafecard se pot utiliza cardul de credit sau transferul bancar (mijloacele de plată diferă în funcţie de ţară). PIN-urile paysafecard vă vor sta la dispoziţie în contul dumneavoastră de la magazinul de PIN-uri imediat după efectuarea plăţii.

https://www.paysafecard.com/ro-ro/lp-produse/cumparare-paysafecard-online/